.::Virtual-Life::.

Jeden z najlepszych serverow RP


#1 2008-05-16 11:14:35

Przemek_Mucha

Nowy w miescie

8633315
Zarejestrowany: 2008-05-12
Posty: 6
Punktów :   

Porwania

Mam wielkie pytanie.
Biegnę sobie chodnikiem z miejsca respavnu i pewien gracz który nie stał koło mnie napisał na /ja związuje Przemek, za chwile knebluje i ciągnie za sobą też na /ja. Nawet koło mnie nie stał ale to szczegół, za chwile napisał nie uciekaj bo WARN a ja ponieważ według mnie to nie jest możliwe żeby z daleka kogoś związać. W tym czsie biegłem do dmv  bo tam pan ze SWAT powiedział żebym przyszedł i robił rekrutacje. Dotarłem tam rozmawiam z nim na /w stoi tam jeszcze 5 osób a ten sam pan podbiega do mnie od tyłu i na /ja związuje knebluje i ciągnie za sobą przy panu ze swat i światkach. Należał on do rosyjskiej mafii i chyba miał admina bo dał Warna czy to RP?
A drugie pytanie byłem w wojsku i zahaczyłem o bramę i nie mogłem wyjść no i czekam patrze leci hydra (generał) jak udało mi się wyjść pytam się coś on stwierdził że mówię do niego na ty wpycha mnie do auta i skuwa. Mówi do mnie albo 30k albo aresz i wylatuje. Ja ponieważ tyle nie miałem mówie że areszt i że trudno wylatuje on ogłoszeni rządowe że zdrajca że do więzienia. Dojechaliśmy pod komi i tam daje wyrzuca mnie z auta i chodź za mną ale przecież jeśli mnie skuje to nie mogę się ruszać on stoi wyrzucił mnie z wojska i dał 10 level poszukiwań. To według mnie powinien mnie odkuć i prowadzić do więzienia a nie wyrzucić i 10 level poszukiwań. Jeśli taka osoba nie zna takich podstaw to według mnie nie powinna być generałem wojska.
Proszę o odpowiedzi z góry dzięki przemek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutobest.pun.pl www.peugeot406coupe.pun.pl www.firrond.pun.pl www.benedictus.pun.pl www.buk-chat.pun.pl